Inteligentna sztuczka, jak zamówić receptę i leki bez recepty … O czym nikt nie mówi

Inteligentna sztuczka, jak zamówić receptę i leki bez recepty … O czym nikt nie mówi

Spis treściPlotki na buzie na testowaniu – Diagnostyka QuestNiektóre znane nieprawidłowe stwierdzenia na temat recept internetowych i wkładów dostępnych – PlushCare

Zdjęcie Czy kiedykolwiek zostałeś zwabiony do zakupu leków w aptece online lub dodatkowej stronie? Niektóre strony internetowe apteki działają prawnie, a także zasiłki, prywatność, oszczędności cenowe i zabezpieczenia na zakup leków.

FDA doradza, że ​​istnieje kilka niebezpiecznych internetowych sklepów z narkotykami, które twierdzą, że na rynku leków na receptę po głęboko przystępnych cenach, zazwyczaj bez wymagania recepty. Te internetowe sklepy narkotykowe często sprzedają nieautoryzowane, podrobione lub w inny sposób niebezpieczne leki poza zabezpieczeniami przestrzeganymi przez akredytowane apteki. Wiele niebezpiecznych aptek internetowych korzysta z fałszywych „frontów sklepowych”, aby przypominać certyfikowane sklepy z narkotykami lub uwierzyć, że ich leki pochodzą z krajów o wysokich kryteriach bezpieczeństwa.

Podobnie, leki te mogą być fałszywe, wygasane lub w inny sposób niebezpieczne dla ciebie i członków Twojej rodziny. Dokładnie jak możesz poinformować, czy apteka w Internecie działa legalnie? Strona internetowa FDA BE, Safe, RX ma zasoby i narzędzia, które pomogą Ci zapewnić bezpieczniejszą, a także dodatkowe świadome wybory przy zakupie leków na receptę online.

Nie są akredytowane w U.S. oraz przez twoją państwową radę farmaceutyczną. Nie mam akredytowanego farmaceuty na personelu, aby odpowiedzieć na twoje zapytania. Wyślij lekarstwo, które wygląda inaczej niż to, co otrzymujesz w typowej aptece, lub przybywa do opakowania, które jest zepsute, uszkodzone w języku obcym, nie ma daty ważności lub jest zakończone.

Obciążyć cię przedmiotami, których nigdy nie zamówiłeś ani nie uzyskałeś. Nie dostarczaj jasnych papierów wartościowych swoich informacji osobistych, a także pieniężnych. Wymień swoje informacje na innych stronach internetowych. Te sklepy narkotykowe zazwyczaj sprzedają leki, które mogą być szkodliwe, ponieważ mogą: mieć nadmierne lub nieodpowiednie dla elementu energetycznego, którego potrzebujesz, aby leczyć chorobę lub problem.

Nie znane fakty o przecięciu bałaganu: prosty plan organizacji dla czystego i …

Obejmują niewłaściwe komponenty lub inne szkodliwe związki. Energiczny składnik zatwierdzonego leku jest tym, co sprawia, że ​​lekarstwo jest skuteczne dla dolegliwości lub problemu, z którym ma się poradzić. Jeśli lek ma niezidentyfikowane składniki energetyczne, może przestać pracować nad pożądanym wpływem, może mieć nieoczekiwaną komunikację z innymi lekami, które przyjmujesz, może powodować niebezpieczne negatywne skutki lub może powodować inne poważne choroby, takie jak znaczące alergie.

Istnieją sposoby określenia bez ryzyka internetowej apteki. Te apteki: zawsze potrzebują recepty lekarza. Są akredytowane w State Board of Pharmacy.

„Możesz mieć lekarza opieki zdrowotnej wysłać manuskrypt do internetowej apteki w celu uzupełnienia zamówienia, ale nie zupełnie nowego scenariusza”-mówi Parker. Jeśli potrzebujesz zupełnie nowego leku lub wkładów na ciągły lek, z pewnością będziesz musiał mieć wirtualną wizę, aby mogły się opracować lub odnowić recepty, obejmuje on.

To tylko wydajny sposób zarządzania wkładem ”, obejmuje Parker. Obecnie istnieje również wiele usług elektronicznych, a także świetny post do przeczytania systemów, które dostarczają więcej strategii bezpośredniej do konsumenta, w tym HIM, Her, Lemonaid i Wizard, RX. W przypadku najbardziej komponentu systemy te są dostosowane do poszczególnych konsumentów, którzy mają na celu oszczędzanie pieniędzy na leki na uporczywe problemy lub na leki, które są sposobem na impotencję, wypadanie włosów lub kontrola urodzeń, twierdzi Parker.