Turniej Strzelecki o Puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Częstochowie

W dniu 11 maja 2019 r. na strzelnicy LOK w Myszkowie została rozegrana czwarta edycja Turnieju Strzeleckiego o Puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Częstochowie. W rywalizacji sportowej udział wzięło prawie 70 osób, była to młodzież Zespołu Szkół Technicznych, Szkoły Podstawowej nr 19, absolwenci oraz strzelcy Związku Strzeleckiego.
Wszystkich zawodników powitał mjr Andrzej Kowalski szef wydziału rekrutacji z WKU w Częstochowie, który dokonał oficjalnego otwarcia turnieju. Zawody obejmowały rywalizację w strzelaniu z karabinka AKMS 7,62 mm na dystansie 100 metrów w postawie leżącej. Było to wielkie święto strzeleckie i znakomita okazja do popularyzacji tego sportu wśród młodzieży. Uczestnicy turnieju wystrzelali tysiąc nabojów. Wojskowy Komendant Uzupełnień ufundował puchary i nagrody dla najlepszych w kategorii kobiet i mężczyzn.
Drugie i trzecie miejsce w kategorii mężczyzn zajęli uczniowie naszej szkoły: Oskar Majchrzak i Mariusz Jura. Gratulujemy!!!!
Wręczenie nagród nastąpi 7 czerwca 2019 roku podczas Pikniku Mundurowego “Razem w Szyku.”

foto_-1 foto_-10 foto_-11 foto_-12 foto_-13 foto_-14 foto_-15 foto_-2 foto_-3 foto_-4 foto_-5 foto_-6 foto_-7 foto_-8 foto_-9